Lai kļūtu par daļu no manaprivātstunda.lv zinošajiem pasniedzējiem un izvietotu savu sludinājumu, lūdzam aizpildīt zemāk esošo pieteikuma anketu. Tuvāko dienu laikā, izskatīsim Jūsu pieteikumu un sazināsimies ar Jums par sadarbības līguma noslēgšanu.

Mēs nodrošinām Jūsu datu drošību un konfidencialitāti atbilstoši GDPR prasībām. Garantējam, ka Jūsu dati netiks nodoti ar pakalpojumu nesaistītām trešajām personām, bet tie var tikt izmantoti saziņā ar manaprivātstunda.lv personālu.

Pircējs, iegādājoties pakalpojumu, saņems Jūsu pamata kontaktinformāciju. Mēs iesakām Jums nedalīties ar tādu personīgo informāciju, kas klientam nav nepieciešama pakalpojuma saņemšanai.

Attālinātās privātstundas tiks nodrošinātas platformā Zoom.

Kļūstot par daļu no manaprivātstunda.lv zinošajiem pasniedzējiem, Jūs būsiet daļa no mūsdienu sabiedrības izglītošanas vēstnešiem. Jūs ne tikai veicināsiet zināt gribošo indivīdu pilnveidi un attīstību, bet arī nodrošināsiet sev oficiālu ienākumu avotu, kas būs piemērots Jūsu vajadzībām. Privātstundu laikus un dienas varat noteikt sev ērtā veidā un darboties gan vadot attālinātas privātstundas tiešsaistē, gan klātienes privātstundas, vienojoties ar skolēnu par vēlamo tikšanās vietu.

Savukārt, mēs, manaprivātstunda.lv personāls, rūpēsimies par to, lai Jūsu un citu zinošo pasniedzēju piedāvātās privātstundas tiktu pamanītas sociālās vides burzmā! Mēs atbalstīsim savus izglītošanas vēstnešus atbilstoši mūsdienu tehnoloģiju un sociālās vides attīstībai.

Jūsu pakalpojuma pircēji – mācīties gribošie – rūpēsies par to, lai Jūs saņemtu atbilstošu un adekvātu vērtējumu par sniegto pakalpojumu. Tas nozīmē, ka Jūsu vadītā privātstunda tiks novērtēta, lai nākošajiem zinātkārajiem tiktu piedāvāta tikai profesionāla un atbilstoša kvalitāte.

Gaidīsim Jūsu pieteikumu, lai kļūtu par manaprivātstunda.lv pasniedzēju!

  Pievienot Jūsu foto

  Privātstundas norises vieta: KlātienēTiešsaistē


  Vēlos pasniegt:
  Angļu valodaBioloģijaDabaszinībaKultoroloģijaEkonomikaFizikaFlautas spēleFranču valodaGleznošanaĢeogrāfijaItāļu valodaKlavierspēleKrievu valodaĶīmijaLatviešu valodaLatvijas vēstureLogopēdsMatemātikaMūzikas teorijaProgrammēšanaRasēšanaRobotikaRokdarbiSolfedžoSpāņu valodaŠūšanaVācu valodaVijolspēleZviedru valoda

  Vēlos palīdzēt: Apgūt / uzlabotSagatavot mājasdarbusSagatavoties eksāmenam

  Vēlos strādāt ar:
  Sākumskolas līmeņa skolēniemPamatskolas līmeņa skolēniemVidusskolas līmeņa skolēniemAugstskolas līmeņa studentiemCits (norādīšu zemāk)  Pievienot CV


  Es apstiprinu, ka iepazinos un piekrītu sadarbības noteikumiem

  .