Spiediet šeit, lai izlasītu mūsu stāstu!

 Šī nav tikai mājas lapa vai privātstundu sludinājumu vortāls – nē! Vēlamies sniegt palīdzīgu roku Latvijas privātskolotājiem un privātstundu meklētājiem, piedāvājot modernu platformu, kurā ērti un bez problēmām var satikties tie, kas vēlas mācīt, ar tiem, kas vēlas mācīties. Arī mēs zinām, ka nav viegli atrast patiešām labu privātskolotāju brīžos, kad sekmes ir jāpaceļ dažas balles augstāk, tādēļ izveidojām šo mājaslapu, lai šī problēma paliktu pagātnē.

Platforma ar plašāko privātskolotāju skaitu Latvijā! Tie ir profesionāli un pieredzējuši pedagogi, kas saviem skolēniem palīdzēs sasniegt viņu nospraustos mērķus!

Portfolio

Mana Privātstunda iesākās kā biznesa projekts Latvijas Universitātē 2016. gadā un pēc piedalīšanās Latvijas Universitātes Biznesa Inkubatora mecenātu un Jāņa Medvecka fonda rīkotaja konkursā, kļuva par vienu no četriem finālistiem iegūstot līdzfinansējumu startapa uzsākšanai.

Šī projekta autore ir Evita Kalniņa, kura šo projektu iesāka ar līdzīgi domājošiem studentiem, studiju laikā. Pēc atgriešanās Latvijā un saskaršnās ar grūtībām uzticamas mājas lapas atrašanā, plašu privātstundu klāsta nepieejamībā un neesošu iespēju privātstundu piedāvājumā jebkuram, Latvijā un ārpus tās, tika iesākta mājas Ideal Lesson, kura tagad ir tapusi par Manu Privātstundu.

Mana Privātstunda vortālā piedāvājam lielu klāstu privātstundu dažādās nozarēs, pie jums vēlamā privātskolotāja un sev drošā vidē.

Vairāk par Evitu Kalniņu varat uzzināt šeit.

Novēlam veiksmi darbā un mācībās!
Tālrunis uzziņām

Labprāt atbildēsim uz visiem Jums interesējošiem jautājumiem +371 29545443

E-pasta adrese

Savus jautājumus droši drīkstat uzdot arī rakstiskā formā. info@manaprivatstunda.lv

Biroja adrese

Ja vēlaties atnākt ciemos, tad zināt, ka atrodamies Rīgā, Aspazijas bulvāris 5, Centra rajons, Rīga, LV-1050

Kontaktpersona

Evita Kalniņa

Uzņēmuma dati

SIA MANA PRIVĀTSTUNDA
Reģ.Nr. 40203087973
SEB BANKA
SWIFT: UNLALV2X
KONTA NR: LV41UNLA0055000321983