Angļu valodas privātskolotāja

Angļu valodas privātskolotāja

10.00

Par Privātskolotāju

Esmu aktīva jauniete, kas mīl mācīties un dalīties ar zināšanām, lai Latvijas jaunā paaudze būtu motivēta, ieinteresēta un ne tikai zinoši, bet arī inteliģenti ar radošo un kritisko domāšanu. Man ir C1 angļu valodas līmenis, ko apguvu pašmācības ceļā. Vidusskolas laikā piedalījos starptautiskos projektos Francijā, Vācijā, Turcijā, Rumānijā, Katarā, Slovākijā, Spānijā, Bulgārijā, Azerbaidžānā un citās valstīs, kā arī koordinēju starptautiskus projektus, tā esot labs piemērs jauniešiem, kā vērtīgi pavadīt savu brīvo laiku, iegūstot jaunus draugus, zināšanas un prasmes.

Uzskatu, ka angļu valoda ir viena no visnepieciešamākajām prasmēm mūsdienās, ko jaunietis var apgūt ar prieku un aktīvi lietot. Savu metodiku pielāgoju katram jaunietim individuāli, balstoties uz viņa/viņas interesēm, iepriekšējām zināšanām un skolas prasībām.

Piedāvāju angļu valodas vai citu pamatskolas priekšmetu privātstundas Valmierā vai attālināti. Ņemot vērā, ka pati pabeidzu skolu pavisam nesen ar izcilām atzīmēm, varu pielāgot mācīšanas metodes un saturu tieši jaunieša vajadzībām.

Priecāšos palīdzēt Tev uzlabot anglu valodas prasmes, iepazīstot to, kas Tevi interesē!

Līdzšinējā pieredze:

2019. gadā absolvēju Valmieras Pārgaujas ģimnāziju ar vidējo atzīmi 9,2/10.
2020. gada septembrī uzsākšu studijas Minerva School at KGI, Sanfrancisko, ASV – visselektīvākā augstākās izglītības iestāde Amerikā. (mazāk nekā 1% pieteikušies studenti tiek uzņemti)

————————————

Lai ar mani sazinātos – iegādājies pirmo nodarbību, bet neuztraucies manaprivatstunda.lv ir naudas atgriešanas garantija gadījumā ja neesat apmierināts ar manis piedāvāto nodarbību! Par to vairāk lasi šeit.

*
*

Papildus informācija

Atrašanās vieta

, , ,

Nodarbības cena

10.00 Eiro

Nodarbības ilgums

Stunda

Papuldus informācija

Nodarbības Angļu valodā, Nodarbības individuāli

Sagatavotības līmenis

, ,

Atsauksmes

Pagaidām nav nevienas Atsauksmes .

Only logged in customers who have purchased this Produkts may leave a review.