Purvciems Anglu valoda

Angļu Valodas Privātstundas

20.00

Es esmu Dana un es piedāvāju efektīvas angļu valodas privātstundas, mācoties dazādās ārzemju skolās, mācību valoda vija angļu, līdz ar to esmu apguvusi šo valodu perfekti, kā arī pašai mācoties angļu valodu vienmēr bija agstākie vērtējumi. Esmu maģistrantūras studente LU. Un man ir pieredze darbā ar pirmā kursa studentiem un vidusskolniekiem. Lieliski māku paskaidrot, izmantojot vienkāršotu valodu, ar piemēriem un ilustrācijām. Palīdzu ārzemju koledžu studentiem ar ekonomiku angļu valodā.

Sagatavoju centralizētajam eksāmenam ekonomikā, pati šo eksāmenu nokārtoju A līmenī, un šādu limeni palīdzēšu sasniegt arī Tev.

 

Pirmajā nodarbībā sastādīsim mācību plānu, apskatīsim līdzšinējos, plānotos  kontroldarbus/ieskaites un ķersimies klāt mācībām.

Izglītība: Rīgas Valsts 40. vidusskola; bakalaura grāds – Banku augstskola; Šveices universitāte (SBS Swiss Business School), maģistra grāds – Itāļu universitāte (Trento University); LU BVEF fakultāte

Nodarbības notiek pie manis Ūnijas ielā pie Mēness boulinga, un ir iespēja arī pie audzēkņa Purvciemā, Mežciemā, VEF apkārtnē, Juglā vai Teikā, kā arī citur Rīgā.

Lai ar mani sazinātos – iegādājies pirmo nodarbību, bet neuztraucies manaprivatstunda.lv ir naudas atgriešanas garantija gadījumā ja neesat apmierināts ar manis piedāvāto nodarbību! Par to vairāk lasi šeit.

*
*

Papildus informācija

Atrašanās vieta

,

Nodarbības cena

20.00 Eiro

Nodarbības ilgums

Stunda

Sagatavotības līmenis

, , , ,

Papuldus informācija

Nodarbības individuāli

Atsauksmes

Pagaidām nav nevienas Atsauksmes .

Only logged in customers who have purchased this Produkts may leave a review.