Liga Latviesu valoda

Latviešu Valodas Privātstundas

15.00

Līga ir nolēmusi dalīties ar savām zināšanām un ar entuziasmu un prieku iemācīt Tev latviešu valodas lietojumu. Līga labprāt pasniegs privātsundas gan sākumskolas, gan pamatskolas, gan vidusskolas līmenī. Mācību procesā Līga rūpēsies par individuālu pieeju un kvalitāti, efektīvu apguves veidu un patīkamu atmosfēru.  Stundas tiek organizētas tādā veidā, lai Jūs apgūtu tieši Jums nepieciešamās latviešu valodas zināšanas. Uz tikšanos!

*
*

Papildus informācija

Atrašanās vieta

Nodarbības cena

15.00 Eiro

Nodarbības ilgums

Stunda

Sagatavotības līmenis

, , , , , , , ,

2 Atsauksmes for Latviešu Valodas Privātstundas

  1. Mana Privātstunda

    Līga ir ļoti daudzpusīga privātskolotāja. Viņa man palīdzēja rakstot kursa darbu par literāru darbu, viņa man palīdzēja gan saturiski, gan punktuāli. Kā arī palīdzēja man vairāku mēnešu garumā sagatavoties mutvārdu eksāmenam, ko beigās noliku ar izcilību. Ļoti novērtēju “jaunumi no privātskolotājas” e-pastus, kuros Līga man deva jaunākās ziņas un sūtīja darbus. Kā arī vēlos īpaši piebilst, ka man patika cilvēcīgais kontakts, arī pēc visu darbu pabeigšanas palikām kontaktā. Ļoti iesaku Līgu kā privātskolotāju. Ļoti profesionāla un individuāla pieeja katram skolniekam.

  2. Mana Privātstunda

    “Līga pasniedz privātstundas diviem maniem bērniem. Bērniem ļoti patīk Līgas vadītās stundas, tās ir interesantas. Tiek izņemta viela, kas tiek apgūta skolā un papildus tiek lēnām aizlāpīti robi, kas radušies iepriekš. Mācības sākumā notika klātienē, bet iestājoties ārkārtas stāvoklim – tiešsaistē. Līga noteikti ir pedagogs, kas parāda, ka mācīties latviešu valodas gramatiku nemaz nav garlaicīgi.” Kristīne Bankoviča

Only logged in customers who have purchased this Produkts may leave a review.