Linda Latviešu valoda Siguldā

Spāņu Valodas Privātstundas

17.00

Linda ir spāņu un latviešu valods skolotāja ar pieredzi darbā gan individuāli, gan ar skolēnu grupām, kā Latvijā, tā ārzemēs. Manu filoloģisko un pedagoģisko izglītību papildina dzīves, darba un mācību pieredze gan dažādos Spānijas reģionos, gan Amerikā. Nodarbības iespējams sarunāt gan Siguldā, gan Rīgā, gan arī caur Skype.

Līdzšinējā pieredze: Esmu spāņu un latviešu valodu skolotāja.

Izglītība: Maģistra grāds romāņu valodu (ar specializāciju spāņu valodā) filoloģijā Latvijas Universitātē, pedagoģiskā izglītība iegūta RPIVA + valodas zināšanu pilnveide (sākot no 2005. gada) dažādās studiju apmaiņas programmās, kursos spāņu valodas skolotājiem un pedagoģijā vispār Spānijā un citās Eiropas valstīs, kā arī strādājot dažādos Spānijas reģionos, un pēdējos 2 gadus vadot Erasmus+ projektu sadarbībā ar vidusskolu Spānijā.

Pieredze: Spāņu valodu privāti pasniedzu jau kopš 2007. gada, un kopš 2012. gada strādāju par spāņu valodas skolotāju Rīgas Valsts 3. ģimnāzijā.

Latviešu valodu privāti esmu mācījusi dažādu tautību studentiem, kā arī 2018. gada vasarā strādāju latviešu centrā Garezers, ASV.

*
*

Papildus informācija

Atrašanās vieta

,

Nodarbības cena

15.00 Eiro

Nodarbības ilgums

Stunda

Sagatavotības līmenis

, , , , , , , ,

Atsauksmes

Pagaidām nav nevienas Atsauksmes .

Only logged in customers who have purchased this Produkts may leave a review.