Privātuma politika

Izmantojot Mana Privātstunda mājas lapu, no Jums var tikt prasīta personīga rakstura informācija, tai skaitā informācija, kas ir nepieciešama, lai apmaksātu privātstundu nodarbību, iesniegtu privātstundu sludinājumu vai uzdotu rakstisku jautājumu.

Mana Privātstunda paziņotie personīgie dati tiks izmantoti ar maksimālu uzmanību un cieņu. Mana Privātstunda izmantos Jūsu personīgos datus, lai izpildītu savas saistības attiecībā uz privātstundu nodarbības apmaksu vai privātstundu nodarbību sludinājuma iesniegšanu, kur Jūsu personīgie dati tiks izmantoti sekojošiem nolūkiem: uzskaitei, rēķiniem un auditam, privātstundas rezervēšanai, kredītkaršu un citu norēķinu karšu autorizācijai, drošības pasākumiem, pārvaldes un juridiskiem mērķiem, klientu pārvaldes programmās u.c. mērķiem.

Trešās puses

Šiem nolūkiem un, pamatojoties uz Jūsu izvēlēto pakalpojumu kārtību, mums var rasties nepieciešamība nodot daļo no Jūsu personīgajiem datiem mūsu sadarbības partneriem (privātskolotājiem) vai viņu klientiem (privātstundu meklētājiem). Šo datu nodošana būs saistīta tikai un vienīgi ar mūsu kā starpniekpakalpojuma sniedzēja saistību izpildi. Jūsu dati nekādā gadījumā netiks nodoti ar pakalpojumu nesaistītām trešajām pusēm!

Mārketinga komunikācijas

Lai sniegtu informāciju par piedāvājumiem un pakalpojumiem, kas, mūsuprāt, varētu Jūs īpaši interesēt, Mana Privātstunda var izmantot Jūsu personīgos datus marketinga un sakaru aktivitātēs. Jūs varat jebkurā brīdī atteikties no šo reklāmas sūtījumu saņemšanas.

Mana Privātstunda nekad nepieļaus Jūsu personīgo datu izmantošanu reklāmas un sakaru vajadzībām no trešo personu puses.

Cookies (sīkfaili)

Cookies (sīkfaili) ir mazi teksta faili, kurus serveris (piemēram, tas kuru izmanto manaprivātstunda.lv) pārraida Jūsu pārlūkprogrammai katru reizi, kad apmeklējat kādu mājas lapu. Tie tiek vai nu saglabāti, vai noraidīti atkarībā no pārlūkprogrammas iestatījumiem. Saglabāti sīkfaili ļauj serverim atpazīt jūsu datoru. Atkārtoti apmeklējot kādu mājas lapu un izmantojot tikai ar paroli pieejamas mājas lapas sadaļas, tie ļauj izvairīties no atkārtotas datu ievades.

Īsumā, sīkfaili uzlabo lietotāja pieredzi tīmekļa vietnē, ļaujot sistēmai atpazīt apmeklētājus.

Mēs sīkfailus izmantojam, lai palīdzētu attīstīt mūsu tīmekļa vietni un veidotu to lietotājiem draudzīgu. Tie mums palīdz noteikt un izprast lietotāju vēlmes. Vislabākajai lietotāja pieredzei un pilnvērtīgai tīmekļa vietnes darbībai iesakām sīkfailus saglabāt. Ja tomēr vēlaties tos noraidīt, šo varat izdarīt, mainot pārlūkprogrammas iestatījumus.

Drošība

Mēs piedāvājam maksimāli augstu aizsardzību pret personīgo datu un norēķinu informācijas zaudējumu, nepiedienīgu izmantošanu un neautorizētu piekļūšanu šādiem datiem un informācijai. Datu pārraide starp Jūsu Interneta pārlūkprogrammu un mūsu serveri tiek nodrošināta ar 128 b drošības slāni Secure Sockets Layer (SSL).

Saites uz citām vietnēm

Lūdzam ievērot, ka šī privātuma politika attiecas tikai uz Mana Privātstunda tīmekļa vietni. Par cik mūsu mājas lapā var parādīties saites uz citām tīmekļa vietnēm, iesakām pirms jebkāda veida personīgo datu ievadīšanas šajās vietnēs iepazīt to privātuma politiku.

Mēs nenesam atbildību par citās tīmekļa vietnēs ievadītu personīgo informāciju.