Kas mēs esam un ko piedāvājam?

Mēs esam neliela un entuziasma pilna jauniešu komanda, un, ja jau reiz atrodies šajā lapā un lasi šo tekstu, tad zini, ka arī mēs savulaik esam saskārušies ar tieši tām pašām problēmām un izaicinājumiem, ar ko šobrīd saskaries Tu, tādēļ esam izveidojuši šo privātstundu sludinājumu platformu, kur satiekas tie, kas vēlas mācīties, ar tiem, kas vēlas mācīt. Jā – šī ir lielākā šāda veida platforma, kas vienkopus pulcē lielu un profesionālu privātskolotāju skaitu, kas sniedz savus pakalpojumus visā Latvijas teritorijā un ir savas jomas eksperti. Esam pārliecināti, ka šeit ātri un vienkārši atradīsi tieši to, ko meklē! Lai izdodas!

https://manaprivatstunda.lv/wp-content/themes/salient/css/fonts/svg/basic_sheet_pencil.svg

Gatavojies Eksāmeniem

Par eksāmeniem nav jāuztrucas – privātskolotājs Tev palīdzēs tiem sagatavoties, un teicams rezultāts būs tīrains nieks!

https://manaprivatstunda.lv/wp-content/themes/salient/css/fonts/svg/basic_notebook_pencil.svg

Novērs Nesekmību

Nelauzi galvu, ja kāds no mācību priekšmetiem Tev sagādā grūtības – privātskolotājs palīdzēs to vērst par labu!

https://manaprivatstunda.lv/wp-content/themes/salient/css/fonts/svg/basic_pencil_ruler.svg

Sasniedz Izcilību

Ja kādā no mācību priekšmetiem Tev ir svarīgi sasniegt nevis labus, bet gan izcilus rezultātus – šeit atradīsi tam palīgu!

Spied šeit, lai uzzinātu, kā tas strādā!

1. Tu izvēlies sev atbilstošāko un izdevīgāko privātstundu no mūsu plašā privātstundu piedāvājuma klāsta.

2. Pie privātstundas apraksta spied uz pogas “Pieteikties” un veic apmaksu par pirmo privātstundas nodarbību. Tūdaļ pēc veiksmīgas nodarbības apmaksas Tu saņemsi privātskolotāja kontaktdetaļas, un varēsi szināties, lai vienotos par jums izdevīgāko tikšanās laiku un vietu. Ja kā maksājuma metodi izvēlēsies bankas pārskaitījumu – mēs nosūtīsim Tev privātskolotāja kontaktdetaļas uz Tevis norādīto e-pasta adresi, kolīdz saņemsim Tevis veikto maksājumu. Pārējās maksājuma metodes nodrošinās tūlītēju kontaktdetaļu saņemšanu!

3. Ja kaut kādu iemeslu dēļ Tev tālāka sadarbība ar privātskolotāju neizdosies, mēs nekavējoties atmaksāsim Tev Tavu samaksāto naudu par pirmo privātstundas nodarbību!

4. Par tālāko privātstundu nodarbību gaitu un to apmaksas kārtību Tu vienosies individuāli ar privātskolotāju, neiesaistot mūs kā privātstundu vortālu. Mēneša laikā pēc pirmās nodarbības apmaksas mēs ar Tevi sazināsimies, lai noskaidrotu Tavu viedokli par privātskolotāju un viņa sniegto pakalpojumu kvalitāti, kā arī aicināsim Tevi atstāt atsauksmi un vērtējumu pie viņa sludinājuma, lai arī nākamajiem klientiem būtu skaidrs, ko sagaidīt. Ja kāds no privātskolotājiem saņems vairākas sliktas atsauksmes – viņa sludinājums tiks neatgriezeniski dzēsts un sadarbība tiks pārtraukta. Mēs vēlamies Tev nodrošināt iespējami augstu pakalpojumu kvalitāti, tādēļ neuzturam sadarbību ar privātskolotājiem, kas nav patiešām labi un profesionāli!

Ja Tev ir radušies kādi papildus jautājumi – mēs ar prieku uz tiem atbildēsim, ja atrakstīsi tos mums uz e-pastu info@manaprivatstunda.lv