Kas mēs esam un ko piedāvājam?

Mēs esam neliela un aizrautīga jauniešu komanda, kas ir nolēmusi sniegt palīdzīgu roku Latvijas privātskolotājiem un privātstundu meklētājiem, izveidojot ērtu un efektīvu platformu. Šeit satiekas tie, kas vēlas mācīt, ar tiem, kas vēlas mācīties. Šī platforma ļauj ērti un saprotami privātskolotājiem izvietot savus sludinājumus un privātstundu meklētājiem tos pārskatīt, atrodot vislabāko risinājumu savām vajadzībām. Šī ir lieliska iespēja skolotājiem plānot savu darba laiku, saņemt taisnīgu atalgojumu un sniegt pienesumu mūsu jaunatnes akadēmiskajā izaugsmē! Laba izglītība ir visa pamats, tādēļ aicinām Jūs uz sadarbību!

Bezmaksas sludinājums

Iespēja bez maksas izvietot savus privātstundu sludinājumus.

Bezmaksas reklāma

Bezmaksas reklāma un mārketinga aktivitātes plūsmas piesaistīšanai.

Pilna rīcības brīvība

Jūsu izvēlētas mācību metodes, norises vieta un samaksas kārtība.

Kā tas strādā?

Jūs nolemjat ar mums sadarboties un izvietot savu sludinājumu mūsu vortālā. Jūsu pirmais solis ir īsas un vienkāršas pieteikuma anketas aizpildīšana. To saņems un izvērtēs mūsu darbinieks, un, ja Jūsu pieteikums radīs profesionālu iespaidu, balstoties uz Jūsu iesūtītās informācijas, izveidos profesionālu un efektīvu sludinājuma tekstu, un publicēs to.

Mūsu mārketinga cilvēki organizēs speciālas reklāmas kampaņas, lai informētu privātstundu meklētājus gan par Jūsu, gan pārējo privātskolotāju sludinājumiem. Šī iemesla dēļ mūsu portālā pastāv vislielākās izredzes atrast cilvēkus, kas ar prieku izmantos Jūsu piedāvātos pakalpojumus. Ja Jūsu sludinājums būs atbilstošs tam, ko klients meklē, viņš pieteiksies un elektroniski apmaksās pirmo privātstundu. Uzreiz pēc veiksmīgas apmaksas klients saņems Jūsu kontaktinformāciju un varēs ar Jums sazināties.

Apmēram, mēnesi pēc sadarbības uzsākšanas mēs lūgsim Jūsu skolēnam (privātstundu meklētājam) pie Jūsu sludinājuma atstāt rakstisku atsauksmi un vērtējumu piecu zvaigžņu skalā. Šīs atsauksmes un vērtējumus publiski varēs apskatīt ikviens, kas skatīs Jūsu sludinājumu. Šīs atsauksmes radīs uzticību par Jūsu sniegto pakalpojumu kvalitāti. Visvairāk un visaugstāk novērtētie sludinājumi atradīsies augstāk par pārējiem, un tiem pastāvēs lielākas izredzes piesaistīt vēl papildus klientus.

Papildus Informācija

Skolotāju visbiežāk uzdotie jautājumi un mūsu uz tiem sniegtās atbildes.

Ļoti iespējams, ka Jums ir radušies kādi jautājumi. Šajā sadaļā ir apkopotas atbildes uz skolotāju visbiežāk uzdotajiem jautājumiem.

ApskatītApskatīt

Pieteikšanās

Lai iesniegtu privātstundu sludinājumu, aizpildiet pieteikuma anketu!

Ja esat pieņēmis/-usi lēmumu sadarboties un iesniegt savu sludinājumu, mēs aicinām Jūs aizpildīt speciālu pieteikuma anketu!

PieteiktiesPieteikties

Sadarbības Noteikumi

Pirms sludinājuma iesniegšanas aicinām iepazīties ar sadarb. noteikumiem!

Pirms sludinājuma iesniegšanas mēs aicinām Jūs iepazīties ar sadarbības noteikumiem. Tie būs saistoši visā sadarbības periodā.

ApskatītApskatīt