Biežāk uzdotie jautājumi

Kāpēc man vajadzētu šeit izvietot savu sludinājumu?

Jo mēs esam vienīgā platforma Latvijā, kas specializējas tieši uz privātstundu sludinājumu publicēšanu. Šī ir visizdevīgākā vieta, kur meklēt skolēnus, jo šī ir visērtākā vieta, kur atrast privātskolotājus. Mūsu speciālisti parūpēsies, lai ikkatrs sludinājums būtu efektīvs un ar labu atdevi. Mēs īpaši strādāsim pie tā, lai nodrošinātu lapu ar privātstundu meklētāju plūsmu, veidojot īpašas reklāmas kampaņas un citas mārketinga aktivitātes. Mēs piedāvājam ērtu un modernu platformu, kas ļaus Jums mūsu jaunatni padarīt vēl gudrāku un spējīgāku.

Vai par sludinājuma iesniegšanu ir jāmaksā?

Nē, sludinājumu izvietošana mūsu portālā ir bezmaksas pakalpojums. Tāpat reklāmas aktivitātes plūsmas piesaistīšanai tiek segtas no mūsu pašu kabatas. Arī sludinājumu saglabāšana un dzēšana ir bezmaksas pakalpojums. Un arī sludinājumu tekstu prfesionāla izstrāde ir bezmaksas pakalpojums, jo mums ir svarīgi mūsu klientus nodrošināt ar augstu kvalitāti.

Cik ilgi tiks saglabāts manis iesniegtais sludinājums?

Jūsu sludinājums bez papildus samaksas tiks saglabāts mūsu sistēmā un būs pieejams publiskai apskatei, kamēr vien Jūs to vēlēsieties un piedāvāsiet savus pakalpojumus privātstundu meklētājiem. Reizi mēnesī mēs Jums nosūtīsim informatīvu e-pastu ar jautājumu, vai joprojām piedāvājat savus pakalpojumus. Ja nesaņemsim apstiprinošu atbildi nedēļas laikā, tad Jūsu sludinājums tiks atspējots – tas nebūs publiski apskatāms, taču būs saglabājies mūsu sistēmā. Jums trīs mēnešu laikā būs iespēja ar mums sazināties un lūgt Jūsu sludinājumu atjaunot. Tas ir bezmaksas pakalpojums. Ja trīs mēnešu laikā nesaņemsim no Jums šādu lūgumu – uzskatīsim, ka vairs savus pakalpojumus nepiedāvājat un dzēsīsim Jūsu iesniegto sludinājumu. Ja nonākat situācijā, ka vairs nepiedāvājat savus pakalpojumus – mēs priecāsimies, ja Jūs ar mums sazināsieties un informēsiet par izmaiņām, lai varam dzēst vai atspējot Jūsu sludinājumu.

Vai tas ir būtiski, kurā pilsētā vēlos strādāt?

Nē – tas nav būtiski. Mēs publicēsim sludinājumus neatkarīgi no tā, vai grasāties savus pakalpojumus sniegt lielpilsētā vai lauku reģionā. Kvalitatīvu izglītību ir pelnījis ikviens Latvijas iedzīvotājs. Ja uzskatāt to par ērtu variantu – privātstundas droši varat pasniegt arī tiešsaitē, piemēram, izmantojot bezmaksas video tiešraides platformu Skype.

Vai pēc sludinājuma iesniegšanas man būs kādas saistības?

Nē, Jums pret mums nebūs nekādas likumiskas saistības. Mēs esam tikai pakalpojuma starpnieks, un Jūs jebkurā brīdī varat pārtraukt sadarbību ar mums, ja uzskatāt to par nepieciešamu. Mēs nekādā veidā neregulējam Jūsu piedāvāto mācību procesu vai saturu, apmaksas kārtību. Tāpat visus strīdus starp Jums un privātstundu meklētājiem (Jūsu klientiem) Jūs risināt individuāli un savā starpā, likuma noteiktajā kartībā. Tomēr mēs aicinām Jūs pakalpojumu sniegt profesionāli un pēc labākās sirdsapziņas, jo no tā ir atkarīga ne tikai Jūsu, bet arī mūsu reputācija.

Kādus mācību priekšmetus drīkstu pasniegt?

Jebkādus, ko uzskatāt par nepieciešamiem un pieprasītiem. Privātstundas var būt gan akadēmiski klasiskas, gan neformālas un profesionālas, piemēram, par uzņēmējdarbību vai klavierspēli. Galvenais, lai esat jomas profesionālis un spējīgs šo pakalpojumu sniegt kvalitatīvi. Līdz ar to, ja savā sadarbības pieteikuma anketā būsiet radījis profesionālu iespaidu, mēs labprāt akceptēsim jebkādu privātstundu formātu.

Kā notiek apmaksa par privātstundām un cik saņemšu es?

Apmaksas kārtību un apmēru regulējat Jūs kā pakalpojuma sniedzējs. Mēs kā platformas uzturētājs neuzņemamies finanšu starpniecību. Jūs nolemjat, cik daudz un cik bieži vēlaties saņemt par savu darbu no privātskolēna, un viņš Jums maksā personiski, Jūsu izvelētā formātā. Mēs kā platformas uzturētājs saņemam vienreizēju samaksu no privātstundu meklētāja, sniedzot savu pakalpojumu – savedot kopā abas ieinteresētās puses – privātskolotāju un privātstundu meklētāju. Šo pirmo elektronisko maksājumu pilnā apmērā mēs paturam sev, lai nodrošinātu šīs platformas turpmāku pastāvēšanu un segtu reklāmas izdevumus plūsmas piesaistīšanai.

Vai ir iespējams dzēst negatīvu atsauksmi par mani?

Katrs sludinājums sevī ietver arī īpašu atsauksmju sistēmu, kur privātskolotāja darbu rakstiski un ar vērtējumu var novērtēt privātskolēns. Atsauksmi ir iespējams pievienot tikai tad, ja atsauksmes sniedzējs ir iegādājies pakalpojumu pie konkrētā privātskolotāja, tāpēc viltus atsauksmes nav iespējamas, attiecīgi, tās nevar un netiks dzēstas, jo atspoguļo privātskolotāja darba kvalitāti un ir viens no būtiskākajiem rādītājiem, lai privātstundu meklētājs pieņemtu lēmumu par labu vai sliktu pakalpojuma iegādei.

Vai mana līdzšinējā profesionālā pieredze ir no svara?

Taisnību sakot, ir. Katru iesūtīto sludinājumu pirms publicēšanas mēs individuāli izvērtējam un noformējam. Ja mums rodas iespaids, ka pakalpojums (privātstunda) var netikt sniegts kvalitatīvi no privātskolotāja puses, mēs paturam iespēju sludinājumu nepublicēt. Mums, tāpat kā privātstundu meklētājiem, ir svarīgi, lai privātskolotāji savu darbu dara profesionāli, atbildīgi un pēc labākās sirdsapziņas. No kvalitatīvi sniegta pakalpojuma ieguvēji ir visas iesaistītās puses, tādēļ pirms sadarbības pieteikuma anketas aizpildīšanas aicinām ikvienu paškritiski izvērtēt savas kā pedagoga spējas un talantu, profesionālo pieredzi.

Vai un kā es varēšu pārtraukt sadarbību un dzēst sludinājumu?

Jā, Jūs droši varēsiet pārtraukt sadarbību jebkurā laikā un bez maksas, ja uzskatīsiet to par nepieciešamu. Sludinājumu Jūs nevarēsiet izdzēst individuāli – to var tikai mūsu darbinieki, tādēļ, ja vēlaties sludinājumu dzēst vai uz kādu laiku atspējot (noņemt no publiskās apskates), tad sazinieties ar mums caur epastu vai zvanot, un mēs to nekavējoties izdarīsim!

Vai manis iesniegtie dati būs drošībā?

Jūsu iesniegtie dati būs absolūtā drošībā, noglabāti modernos un aizsargātos serveros. Tie nebūs pieejami trešajām pusēm un nekādā gadījumā netiks izpausti vai pārdoti no mūsu puses. Šajā portālā Jums būs absolūta anonimitāte, un tikai privātstundu meklētājs pēc pakalpojuma apmaksas iegūs plašāku informāciju par jums, neminot sensitīvus datus.

Kādi dati par mani tiks publicēti sludinājumā?

Sludinājumā tiks publicēts tikai Jūsu vārds un aptuvenā profesionālā pieredze, neminot konkrētu iestāžu nosaukumus. Tiks pievienots Jūsu kā cilvēka raksturojums un stāžs, ja būsiet to norādījis anketā. Netiks publicēts Jūsu uzvārds, adrese vai citas kontaktdetaļas. Būtībā, sludinājumā Jūs būsiet anonīms, un Jūsu kontaktdetaļas privātstundu meklētājs iegūs tikai tad, ja apmaksās pakalpojumu. Šajās kontaktdetaļās netiks atklāta Jūsu identitāte vai konkrēta adrese. Privātstundu meklētājs saņems tikai iespēju ar Jums sazināties, un tad jau tālāko procesu organizēsiet Jūs savā starpā. Ja sadarbība starp Jums neizdosies, mēs nekavējoties un bez ierunām privātstundu meklētājam atgriezīsim samaksāto naudu.