Vārds
Uzvārds
Epasta adrese
Telefona numurs
Adrese
Nodarbības cena
Vēlos pasniegt
Vēlos strādāt ar
Izglītība un pieredze
Papildus informācija
Pievienot failu
Es apstiprinu, ka iepazinosun piekrītu sadarbības noteikumiem.

Pieteikšanās anketa

Lai izvietotu sludinājumu mūsu portālā, lūdzu, aizpildiet līdzās esošo anketu! Uzreiz brīdinām, ka ne visas iesūtītās anketas tiek akceptētas. Katru iesūtīto anketu mēs individuāli izvērtējam, lai nodrošinātu mūsu klientus ar pēc iespējas augstāku kvalitāti. Balstoties uz Jūsu iesūtīto informāciju, mūsu mārketinga speciālisti tuvāko dienu laikā individuāli izstrādās efektīvu sludinājuma tekstu un ievietos to portālā.

Jūsu datu drošība

Mēs garantējam Jūsu datu drošību un vispārējo konfidencialitāti. Jūsu dati tiks glabāti modernos un aizsargātos serveros, un tie netiks publicēti mūsu portālā vai nodoti ar pakalpojumu nesaistītām trešajām personām. Jūsu vispārējo kontaktinformāciju saņems mūsu klienti pēc pakalpojuma apmaksas, lai varētu sazināties ar Jums un vienoties par abām pusēm izdevīgu tikšanās laiku un vietu.

Ieguvumi no sadarbības

Sludinājuma izvietošana un saglabāšana mūsu portālā ir bezmaksas. Mēs bez papildus samaksas apņemamies nodrošināt skolotāju izvietotos sludinājumus ar potenciālo klientu plūsmu, veicot mārketinga aktivitātes un reklāmas kampaņas. Tāpat katrs sludinājums no mūsu puses tiks profesionāli noformēts, garantējot tā atdevi un efektivitāti. Katrs sludinājums sevī ietvers arī īpašu atsauksmju sistēmu – skolotājs par labi padarītu darbu no skolēnu puses saņems rakstisku atsauksmi un vērtējumu piecu zvaigžņu skalā. Šīs atsauksmes būs lasāmas līdzās sludinājumam. Tās norādīs uz skolotāja profesionalitāti un paaugstinās viņa uzticamību potenciālo klientu acīs.