Kas mēs esam un ko piedāvājam?

Mēs esam neliela un aizrautīga jauniešu komanda, kas nolēma sniegt palīdzīgu roku Latvijas privātskolotājiem un privātstundu meklētājiem, izveidojot ērtu un mūsdienīgu platformu, kur var satikties tie, kas vēlas mācīt, ar tiem, kas vēlas mācīties. Šī ir Latvijas vislielākā privātskolotāju sludinājumu datubāze, kur privātstundas ir grupētas gan pēc mācību priekšmetiem, gan sagatavotības līmeņiem, gan arī pēc to atrašanās vietas, kas ļaus Jums ērti un vienkārši atrast vispiemērotāko privātskolotāju sava bērna akadēmiskās izaugsmes veicināšanai! Nešaubieties ne mirkli – šie profesionāļi spēs panākt Jūsu bērna sekmju kāpumu!

https://manaprivatstunda.lv/wp-content/themes/salient/css/fonts/svg/basic_sheet_pencil.svg

Gatavošanās Eksāmeniem

Pareiza un profesionāla gatavošanās gala pārbaudījumiem ir ļoti būtiska, jo to rezultāti izšķir bērna tālākās nākotnes iespējas. Privātskolotājs ir lielisks risinājums, kas palīdzēs bērnam uzrādīt augstākos iespējamos rezultātus!

https://manaprivatstunda.lv/wp-content/themes/salient/css/fonts/svg/basic_notebook_pencil.svg

Nesekmības Novēršana

Mums katram ir savas stiprās un vājās puses, un slikti rezultāti kādā no mācību priekšmetiem nav nekas neparasts, taču ar profesionālu un individuālu pieeju ir iespējams aizlāpīt jebkurus zināšanu caurumus, un gūt teicamas sekmes!

https://manaprivatstunda.lv/wp-content/themes/salient/css/fonts/svg/basic_pencil_ruler.svg

Izcilības Sasniegšana

Reizēm skolēnam nepietiek ar vienkārši labiem vai vidējiem rezultātiem kādā no mācību priekšmetiem. Ja uz spēles ir likta skolēna nākotne – augstskola un budžta vieta, tad jātiecas ir uz izcilību un visaugstākajiem iespējamajiem rezultātiem!

Spiediet šeit, lai noskaidrotu, kā tas strādā!

1. Jūs izvēlaties savam bērnam atbilstošāko un izdevīgāko privātstundu no mūsu plašā privātstundu piedāvājuma klāsta.

2. Pie privātstundas apraksta spiediet uz pogas “Pieteikties” un veiciet apmaksu par pirmo privātstundas nodarbību. Tūdaļ, pēc veiksmīgas nodarbības apmaksas, Jūs saņemsiet privātskolotāja kontaktdetaļas, un varēsiet sazināties, lai vienotos par Jums izdevīgāko tikšanās laiku un vietu.  Ja kā maksājuma metodi izvēlēsieties bankas pārskaitījumu – mēs nosūtīsim Jums privātskolotāja kontaktdetaļas uz Jūsu norādīto e-pasta adresi, kolīdz saņemsim Jūsu veikto maksājumu. Pārējās maksājuma metodes nodrošinās tūlītēju kontaktdetaļu saņemšanu!

3. Ja kaut kādu iemeslu dēļ Jums tālāka sadarbība ar privātskolotāju neizdosies, mēs nekavējoties atmaksāsim Jums Jūsu samaksāto naudu par pirmo privātstundas nodarbību!

4. Par tālāko privātstundu nodarbību gaitu un to apmaksas kārtību Jūs vienojaties individuāli ar privātskolotāju, neiesaistot mūs kā privātstundu vortālu. Mēneša laikā pēc pirmās nodarbības apmaksas mēs ar Jums sazināsimies, lai noskaidrotu Jūsu viedokli par privātskolotāju un viņa sniegto pakalpojumu kvalitāti, kā arī aicināsim Jūs atstāt atsauksmi un vērtējumu pie viņa sludinājuma, lai arī nākamajiem klientiem būtu skaidrs, ko sagaidīt. Ja kāds no privātskolotājiem saņems vairākas sliktas atsauksmes – viņa sludinājums tiks neatgriezeniski dzēsts un sadarbība tiks pārtraukta. Mēs vēlamies Jums nodrošināt iespējami augstu pakalpojumu kvalitāti, tādēļ neuzturam sadarbību ar privātskolotājiem, kas nebūtu patiešām labi!

Ja Jums ir radušies kādi papildus jautājumi – mēs ar prieku uz tiem atbildēsim, ja atrakstīsiet tos mums uz e-pastu info@manaprivatstunda.lv

JŪSU ŠODIENAS LĒMUMI IETEKMĒ BĒRNA RĪTDIENAS IESPĒJAS.

Atrodiet piemērotāko privātskolotāju un ļaujiet bērnam gūt panākumus!